Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Darmowa dostawa) już od 400,00 zł.
Teksty na 18

1

Z okazji mojego wejścia w dorosłość  chcę być ostatni raz nieodpowiedzialny i dziecinny!  Dlatego bawimy się, bawimy!  Dnia ……………. o godzinie…………..  w ………………………………… .  Nie może Cię zabraknąć, bo szykuje się ostra jazda!!!

2

Z okazji mojego ostatniego dnia niewinności i dzieciństwa  organizuje imprezę,  którą mam zamiar wejść w dorosłość!  Startujemy dnia …………….. o godzinie ……………  w …………………………. .  Nie może Cię zabraknąć – pamiętaj od 12 dopiero się rozkręcamy  - więc szykuj się na całonocną imprezę!

3

Najwyższy już czas! Wkrótce kończę 18 lat  i moje wejście w dorosłość chcę hucznie oblać!  Nie może Cię zabraknąć – szykuje się niezła impreza!  Zapraszam dnia ………………………  do …………………………….  Wstęp od godziny …………..  Do zobaczenia na miejscu!

4

Poważne nadejść mają dla mnie dni,  w dorosłość wchodzę, odpowiedzialny mam być… Ale ten jeden raz mnie nie zbawi  - zabawmy się w imię moich 18 urodzin!  Dnia …………….. o godzinie ……………….  Rozpoczyna się osiemnastkowa impreza  w ……………………………………. .  Zapraszam bardzo serdecznie!

5

Marzy Ci się dobra zabawa?  Nie przegap: .... (godzina),  dnia ...., miesiąca ....., roku pańskiego ....,  w .... (miejsce)  rozpoczyna się niesamowita, nieziemska, niebywała,  niemożliwa do przegapienia impreza z okazji 18-tych urodzin ..... (imię, nazwisko)!  Musisz tam być!

6

Z okazji 18-tych urodzin  zapraszam serdecznie na imprezę urodzinową  zorganizowaną w .... (miejsce).  Planowane rozpoczęcie zabawy – godzina ....  Z niecierpliwością i tęsknotą wypatruję dnia ....,  ponieważ właśnie wtedy oczekuję na Ciebie,  by wspólnie rozpocząć świętowanie.  Wyśmienita zabawa murowana!

7

Czad impreza sie szykuje, Jak przegapisz będziesz frajer! Wymagany ubiór trendy, Nastrój cool i ... prezent bajer! Zapraszam Cie dzisiaj na imprezę życia! Będzie fajna muza i ... mleko do picia!

8

WŁASNY TEKST

9

Urodzinową zabawę bardzo długo się pamięta.  W tym na pewno mi pomoże Twoja buzia uśmiechnięta!!!  Serdecznie zapraszam ......................(imię i nazwisko)  w dniu ..... o godz. ....... adres........... na moje 18 urodziny.

10

 

Chcę zaprosić miłych gości ku olbrzymiej mej radości na imprezę, gdzie niedługo szampan będzie lał się strugą! Niech się dowie cały świat, że mam osiemnaście lat! Przyjęcie urodzinowe odbędzie się w ………………o godzinie ……. Obecność obowiązkowa.

11

 

Nim się obejrzałam minął mi roczek i wnet postawiłam swój pierwszy kroczek. Dziś już w dorosły wchodzę świat, bo kończę w końcu 18 lat. Z tej okazji zapraszam Was goście, byście ze mną przekroczyli próg dorosłości.

12

 

Dnia .... miesiąca .... odbędzie się niepowtarzalna impreza urodzinowa w ..... Nie są to „zwykłe” urodziny - tym razem świętujemy liczbę magiczną zwłaszcza dla solenizanta - 18. Dlatego też uprzejmie proszę o przybycie - dobra zabawa murowana!

13

Z okazji urodzin nie byle jakich i nie byle czyich zapraszam serdecznie na wielkie święto zorganizowane specjalnie w celu uczczenia wchodzącego w dorosłość solenizanta. Przednia zabawa, na której obecność jest obowiązkowa odbędzie się ....(dzień, miesiąc) o godzinie .... w .... (miejsce).

14

 

Na zwykłą osiemnastkę niezwykłej osoby zaprosić Was pragnę serdecznie! Planowana impreza rusza o godzinie ...., dnia ...., w miejscu ............................................. Obecność jest obowiązkowa, zwłaszcza, że szykuje się wyśmienita zabawa! Dlatego pamiętaj, ...... (godzina + data).

 

 

15

Z okazji 18-tych urodzin zapraszam serdecznie na imprezę urodzinową zorganizowaną w .... (miejsce). Planowane rozpoczęcie zabawy – godzina .... Z niecierpliwością i tęsknotą wypatruję dnia ...., ponieważ właśnie wtedy oczekuję na Ciebie, by wspólnie rozpocząć świętowanie. Wyśmienita zabawa murowana!

16

Zaproszenie na urodziny. Dzień to najpiękniejszy w świecie Kiedy w osiemnastolecie Dziewczę skromne, choć powabne Zmienia się w dorosłą pannę. Przeczytaj uważnie i zapamiętaj!!! Dnia 20 listopada 2014 r. O godzinie 19:00 W klubie „Protector””w Gdańsku .............................................. Będziesz świadkiem wielkiego wydarzenia!!! Otóż ja Joanna Nowak Staje się dorosłym człowiekiem, Przede mną wszystko co dozwolone Od lat 18...!!!

17

Chcę zaprosić miłych gości .......................................... Ku olbrzymiej mej radości Na imprezę urodzinową, Gdzie niedługo szampan będzie lał się strugą!!! Niech się dowie cały świat, Ze mam 18 lat !!! Wszak to nie są jakieś drwiny, Przybądź na me urodziny. Solenizantka: Dzień: 20 listopada 2012 r. Godzina: 19:00 Miejsce: Klub „Protector” Adres: Gdańsk ul. Klonowa 12

18

Z okazji moich upragnionych osiemnastych urodzin organizuję kameralną imprezę tylko dla wybranych – dlatego możesz czuć się zaszczycony moim zaproszeniem. Owa owiana tajemnicą urodzinowa zabawa odbędzie się dnia.... roku pańskiego.... Liczę na Twoje przybycie, (imię).

19

Z okazji moich wspaniałych 18 urodzin organizuję małą imprezkę. Ma ona na celu uczczenie wspomnianych już urodzin – przecież 18 to poważna sprawa! Dlatego liczę, że uświęcimy ten dzień razem – o godzinie ……… otwieram bramy naszego raju – klubu przy ulicy ………………………………. Spędzimy tan najbliższą noc, a kto wie, czy i nie dzień! Zabawa będzie stuprocentowa, a Twoja obecność – jest obowiązkowa! Przykładowe realizacje

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl