Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Darmowa dostawa) już od 400,00 zł.
Teksty i wiersze na I Komunię Świętą

 

1. Monika Pawłowska wraz z Rodzicami z radością pragnie zaprosić Ciocię Anię i Wujka Tomka na uroczyste przyjęcie Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, które odbędzie się w dniu 11 maja 2005 roku o godzinie 11.00 w Kościele Świętej Marii Magdaleny w Magdalence. Po uroczystości zapraszamy na przyjęcie do restauracji "Książe Poniatowski" w Łazach.

 

2. Niniejszym mamy przyjemność zaprosić Babcię Anię i Dziadka Jacka na uroczystość przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej przez naszą córkę Oleńkę w dniu 15 maja 2004 roku o godzinie 11.00 w kościele św. Tomasza w Komorowie. Jolanta i Mateusz Kowalscy Honorem wielkim będzie nam gościć W. P. na przyjęciu z tej okazji, które odbędzie się w naszym domu przy ulicy Kwiatowej 3 w Komorowie.

 

3. Serdecznie zapraszamy Sz .P na uroczystość przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej przez naszą córeczkę Anię w dniu 25 maja 2005 roku o godzinie 13.00 w kościele św. Krzyża w Warszawie Dorota i Waldek

 

4. Serdecznie zapraszam Babcię Anię i Dziadka Jacka na uroczystość przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, która odbędzie się w dniu 15 maja 2004 roku o godzinie 11.00 w kościele św. Tomasza w Komorowie. Tomek Kowalski Miło mi będzie gościć czcigodnych gości na przyjęciu z tej okazji, które odbędzie się w naszym domu przy ulicy Kwiatowej 3 w Komorowie.

 

Wiersze:

 

1. W czasie Komunii Świętej Pan Jezus powiedział do mnie po imieniu i podarował mi Swoje Życie

 

2. Dziękuję Ci sercem ukochany Chryste że przyjdziesz do mnie w bieli Hostii czystej

 

3. Już ten dzień się zbliża, gdy przyjmę Cię w sercu moim, A Ty spójrz na mnie z Nieba w Miłosierdziu Swoim?

 

4. Jezu najsłodszy Ojcze i Panie, dziś pierwsze moje z Tobą spotkanie. Przyjmij w ofierze me serce małe, by Cię kochało przez życie całe.

 

5. Choć się ukryłeś w tej Hostii Małej, Ciebie mój Jezu od razu poznałem, i tak się cieszę, żeś przyszedł do mnie, bo Cię mój Jezu kocham ogromnie.

 

6. Do Ciebie Jezu wyciągam ręce, bo ty mnie kochasz najgoręcej, Ty mi się dzisiaj oddałeś cały, w tej przenajświętszej Hostii białej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl